NAŠE APLIKACE

Aplikace Správce majetku pro efektivní a bezproblémovou evidenci majetku!

Získejte přehled o Vašem majetku s pomocí jednoduché a rychlé evidenci majetku v aplikaci Správce majetku.

development

Naše další aplikace

technology

OIDC LarvaSystems je naše přihlašovací brána, která využívá OpenID Connect (OIDC) což je standard pro správu a ověřování identity uživatelů v rámci aplikací.

Tento nástroj umožňuje efektivně spravovat uživatelské role a řídit přístupy k jednotlivým aplikacím.

technology

Ověřovač je inovativní doplněk k naší aplikaci pro rezervace, který přináší další vrstvu bezpečnosti a důvěryhodnosti vašemu procesu rezervací.

Tato aplikace vám umožní ověřit identitu uživatele předtím, než může využít rezervaci. S Ověřovačem získáte jistotu, že např. vaše sportoviště využije správná osoba."

technology

Naše aplikace pro rezervace umožňuje plnou kontrolu nad vašimi rezervacemi. Vytvářejte nové rezervace na vybraných místech, spravujte stávající rezervace a přizpůsobujte je vašim aktuálním potřebám nebo je v případě potřeby zrušte, a to vše pohodlně a efektivně.

Aplikaci využívají organizace např. na správu sportovních hřišť.

technology

Naše aplikace Helpdesk je nástrojem pro efektivní správu podpory v rámci vaší organizace. Umožňuje vytvářet, spravovat a delegovat požadavky na podporu s několika kliknutími.

technology

Expirátor je praktická aplikace, která vám umožní snadno sledovat trvanlivost produktů jako jsou léky nebo potraviny.

Pomocí této aplikace můžete mít přehled o datu spotřeby vašich produktů a zajistit, že nic nevyhodíte předčasně nebo nepoužijete po expiraci. S Expirátorem už se nemusíte obávat nechtěných překvapení spojených s prošlými produkty.

technology

Working Time Management je sofistikovaná aplikace pro správu pracovní doby a docházky zaměstnanců. Nejenže poskytuje přesnou evidenci o přítomnosti a odpracovaných hodinách každého zaměstnance, ale také umožňuje vyhodnocování výkonnosti projektů na měsíční bázi.

S Working Time Management získáte přehled a kontrolu nad pracovním časem a produktivitou vašeho týmu.

larva

Zaujali Vás naše aplikace a měli byste o některou z nich zájem?

Kontaktujte nás telefonicky nebo přes nás kontaktní formulář. Moc rádi s Vámi probereme jestli bude pro Vaší organizaci aplikace vhodná nebo pro Vás navrhneme řešení na míru.